Hakkımızda

Deniz Kabuğu, bünyesinde 6 farklı konsept mağaza bulunduran  merkezi İstanbul Sultanbeyli olmak üzere  Türkiyenin farklı noktalarında zengin ürün çeşitliliği ve donanımlı ekibi ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan Kalite ve Farklılık prensipleri ile sürekli olarak gelişen ve büyüyen takı ,aksesuar ve tekstil ürünleri ile sektörünün öncülerindendir.
2007 yılında İstanbul'da kurulan ve marka gücünü 2015 yılından itibaren arttıran ve vizyon olarak Türkiye çapında büyüme ve bilinirliliğini arttırma bilinciyle hem yerli üretim hem de ithalat ile bu vizyon devam ettiren bir kuruluştur.

FAALİYET ALANI
Müşterilerine yüksek kaliteli ve özgün modeller sunarak, satış sonrası müşteri memnuniyetini esas alan Deniz Kabuğu konsept mağazaları ile müşterilerine keyifli alışveriş deneyimi yaşatmayı hedeflemektedir.  

 MİSYON
Dünyadaki trend ve yenilikleri izleyerek; Türk takı sektörünün gelişmesine öncülük etmek, karşılıklı yarara, birlikte büyümeye imkan veren iş ortaklıkları oluşturarak güvenilir ve sadık ticari ilişkileri sağlamaktır.
 
VİZYON
Geleneksel çizgideki ürün gruplarına modern yorumlar getirerek takı sektörünün önde gelen isimlerinden olmaktır.
 

ŞUBELERİMİZ

Sultanbeyli                                 Sakarya          

Viaport AVM                                Van

Marmarapark AVM                     Tatvan

0
0